Aktualności

O Instytucie

Misja i Władze

HR Excellence

Studia doktoranckie

Szkoły doktorskie

Stopnie naukowe

Działalność naukowa

Oferta Instytutu

MCB

Wydawnictwa

Biblioteka

Centrum Konferencyjne

Użyteczne linki

Pracownicy

Galeria

Dla mediów

Kontakt

Pomoc

Polityka prywatności

Biblioteka
home 001 24px kontakt 001 24px  mail 004 24px bip text

Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza Polskiej Akademii Nauk mieszczący się przy ulicy Ks. Trojdena 4 w Warszawie poszukuje osoby do pracy w Dziale Zaopatrzenia na stanowisku - Referent

Zakres obowiązków do realizacji na tym stanowisku to:

  • Koordynacja realizacji zamówień na potrzeby Instytutu
  • Wprowadzanie zamówień oraz faktur do systemu,
  • Tworzenie raportów do przełożonych,
  • Prowadzenie korespondencji z dostawcami,
  • Współpraca z działem Zamówień Publicznych
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej urządzeń
  • Opracowywanie projektów umów tj.: (dostaw, usług, robót budowlanych) umów dla zamówień poniżej 130 000 złotych do których nie stosuje się Ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Prowadzenie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji postępowania
  • Nadzorowanie firm zewnętrznych realizujących prace na terenie Instytutu
  • Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu.

Wymagania stawiane przed osobą aplikującą na to stanowisko:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Cechy osobowości tj. odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, terminowość.
  • Zaangażowania w pracę i samodzielność w działaniu i odpowiedzialność
  • Zdolność do podejmowania decyzji i zarządzania priorytetami.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office w stopniu dobrym.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy ka.B
  • Znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie dotyczącym umów o udzielenie zamówienia publicznego oraz przepisów Kodeksu cywilnego.

Oferta Firmy:

  • Wynagrodzenie 4 300 zł brutto plus dodatek stażowy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w państwowym Instytucie Naukowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna - pakiet PZU Zdrowie SA
  • Pakiet socjalny w ramach ZFSŚ

POWER Och!DOK

Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN, ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa