Aktualności

O Instytucie

Misja i Władze

HR Excellence

Studia doktoranckie

Szkoły doktorskie

Stopnie naukowe

Działalność naukowa

Oferta Instytutu

MCB

Wydawnictwa

Biblioteka

Centrum Konferencyjne

Użyteczne linki

Pracownicy

Galeria

Dla mediów

Kontakt

Pomoc

Polityka prywatności

Praca i Staże
home 001 24px kontakt 001 24px  mail 004 24px bip text

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków do realizacji na tym stanowisku to:

  • Opieka bieżąca, konserwacja budynków, wyposażenia, terenów zielonych z parkingiem
  • Remonty pomieszczeń i wyposażenia.
  • Nadzorowanie firm zewnętrznych realizujących prace na terenie Instytutu.
  • Wsparcie obsługi konferencji, uroczystości w salach konferencyjnych.
  • Reagowanie na sytuacje awaryjne.
  • Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu.

Wymagania stawiane przed osobą aplikującą na to stanowisko:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Dopuszczenie do pracy powyżej 3m.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zamieszkanie Warszawa i najbliższe okolice z racji konieczności szybkiej reakcji na zdarzenia nagłe w Instytucie po godzinach pracy.
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji na eksploatację do 1 kV (G1), a także G2

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Maciej Nałęcza PAN z siedzibą w ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa."

POWER Och!DOK

Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN, ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa