News

About the Institute

Mission & Authorities

HR Excellence

Doctoral Schools

Doctoral Studies

Academic degrees

Scientific activity

Institute offers

ICB

Publishing

Library

Conference Centre

Useful Links

Public procurement

Employees

Gallery

For Media

Contact

Privacy policy

Department I
home 001 24px kontakt 001 24px  mail 004 24px bip text

Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. M. Nałęcza Polskiej Akademii Nauk poszukuje osoby na stanowisko:

 Pracownik Działu Zewnętrznych Projektów Naukowo-Badawczych i Księgowości

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i składanie wniosków do instytucji finansujących projekty (NCN, NCBiR, projektów UE i innych) w części finansowej i administracyjnej
  • Przygotowywanie projektów umów i aneksów do umów o dofinansowanie projektów, umów konsorcjum
  • Przygotowywanie dokumentów dotyczących zmian w projektach i dokumentacji dla instytucji zewnętrznych
  • Rozliczanie projektów, w tym przygotowywanie wniosków o płatność
  • Weryfikacja formalna faktur zakupu
  • Księgowanie kosztów w projektach badawczych
  • Uzgadnianie sald kont projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie, chęć do nauki
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Dobra organizacja pracy, terminowość
  • Znajomość systemów klasy ERP - mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 08 września 2016 na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz.883).

Publications

POWER Och!DOK

mcb

bip

logo cnslab

Nałęcz Institute of Biocybernetics and Biomedical Engineering PAS, Ks. Trojdena 4 st., 02-109 Warsaw, POLAND